REHAU İLE İNŞAAT - İŞLEVSEL VE SÜRDÜRÜLEBİLİR

Bir binanın karakterini görsel, işlevsel ve enerjisel açıdan bir bütün olarak binan cehpesi taşır. Bu nedenle REHAU pencere sistemlerimiz ile bir marka kalitesi inşa eder ve tüm gereksinimlerinizin kişisel olarak karşılanabileceği ürünlere sahip olursunuz.

Ürün gamımız çok çeşitlidir: Pencere, cephe, kaldırmalı sürme kapı, ev kapısı, kış bahçesi, teras sistemleri, jaluzilerden, kepenk ve iç pencere pervazlarına kadar. Yenilikçi sistem çözümlerinin yanında, projelendirmeden uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında birinci sınıf hizmetlerle size destek vermekteyiz.

GENEO

Kusursuz enerji verimliliği: yüksek teknolojiye sahip RAU-FIPRO® malzemesinden tam donanımlı pencere profili.

Tasarım ve fonksiyonda en zorlu görevler için elyaf takviyeli, 86 mm yapı derinliğine sahip 1. sınıf sistem.

SYNEGO

SYNEGO ile eviniz sıcak, rahat ve güvenli olur: SYNEGO, piyasadaki standart pencerelere göre %50 daha yüksek ısı yalıtımıyla öne çıkıyor

EURO DESIGN 70

Euro-Design 70, ticari yapılar için en iyi ön koşulları sunuyor. Kanıtlanmış REHAU kalite standartları sayesinde Euro-Design 70, ekonomik bir pencere sistemidir. Bir çok biçim, renk ve bir tasarım kanat sayesinde, cephe kompozisyonunda geniş imkanlar sunulur.

CRYSTAL DESIGN

Crystal Design, ekonomik ticari ve konut yapıları için en iyi ön koşulları sunuyor. Kanıtlanmış REHAU kalite standartları sayesinde Crystal Design, ekonomik bir pencere sistemidir. Bir çok biçim, renk ve bir tasarım kanat sayesinde, cephe kompozisyonunda geniş imkanlar sunulur.